Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Zdrojowa 13A/2A
05-600 Grójec
(gabinet znajduję się w lokalu na parterze, w bloku za sklepem budowlanym Bricomarché)

Gabinet czynny:
poniedziałek - czwartek: 10:00-19:00
piątek: 10.00-14.00
sobota-niedziela: nieczynne

W czasie ogłoszonego stanu epidemii godziny otwarcia gabinetu mogą ulec zmianie. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wizyty wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Zapraszamy
.

Lekarz dentysta Szymon Chełstowski

+48 508 709 809
twoj.dentysta.grojec@gmail.com

Lekarz dentysta Agnieszka Tryzna-Chełstowska

+48 508 709 809
twoj.dentysta.grojec@gmail.com


 

Jeśli chcesz przyjechać do gabinetu Dentysta Grójec z innych miejscowości, zobacz wskazówki dojazdu. Np. dojazd do Twój Dentysta Grójec z miejscowości Warka i Białobrzegi.

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.*

    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Twój Dentysta, Agnieszka Tryzna-Chełstowska, Szymon Chełstowski s.c., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów mar-ketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Twój Dentysta, Agnieszka Tryzna-Chełstowska, Szymon Chełstowski s.c., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Twój Dentysta, Agnieszka Tryzna-Chełstowska, Szymon Chełstowski s.c., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.


    Call Now Button