Przejdź do treści

Stomatologia Grójec dojazd

Stomatologia dla pacjentów z miejscowości Grójec i Tarczyn

Jeśli potrzebny Ci dobry dentysta Grójec i Tarczyn oferują Ci w tym zakresie duży wybór gabinetów stomatologicznych. Na terenie miasta, ale także w pobliżu przybywa nowych osiedli, rozwija się też zatem stomatologia i w Grójcu powstają nowe gabinety. Do stosunkowo nowych placówek należy  Twój Dentysta przy ul. Zdrojowej w Grójcu. Gabinet jest nowy, ale pracujący w nim lekarze dentyści mają bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Wielu pacjentów przyjeżdża z Warszawy.

Twój Dentysta Grójec to jeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych w Grójcu.  W ofercie znajduje się m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem, implanty zębów czy chirurgia stomatologiczna. W Grójcu działa kilka innych gabinetów dentystycznych – m.in.: Magdent Grójec, Dentico, Best-Dent, Stomatologia Proskura, Akademia Dentystów Grójec i Alamed. Większość ulokowała się w obszarze Grójec Centrum, ale miasto jest na tyle niewielkie, że wszytskich tych gabinetów można autem dojechać w kilka minut, a pieszo w najwyżej pół godziny.

Dentysta Grójec – dojazd samochodem

Jeśli przybywasz z innych miejscowości i chcesz dotrzeć do dentysty w Grójcu samochodem, najlepiej zjechać z drogi krajowej nr 50. Można na nią wjechać z trasy S7 łączącej miasta Mszczonów i Góra Kalwaria. Na terenie Grójca, droga biegnie przez ul. Poświętne. Aby znaleźć gabinet Twój Dentysta Grójec wystarczy szukać sklepów Intermarche i Bricomarche przy ul. Medalowej. Ul. Medalowa jest prostopadła do ulicy Zdrojowej. Jadąc trasą nr. 50 prawie łatwo zatem znaleźć gabinet Twój Dentysta. W pobliżu znajduje się też gabinet Magdent (przy Bankowej) oraz dentysta przy ul. Uroczej. Wjeżdżając do Grójca ul. Armii Krajowej od strony Tarczyna, wystarczy na pierwszym dużym rondzie w mieście skręcić w lewo. Dojedziemy od razu na ul. Poświętne, a z niej możemy skręcić w ul. Zdrojową. Pacjencie jadący  z miejscowości Białobrzegi, po zjechaniu z trasy S7 w Al. Niepodległości dojadą do ronda, z którego można zjechać w ul. Poświętne, a potem obok Intermarche w Grójcu w Zdrojową .

Poniżej mapy pokazujące, jak dojechać do gabinetu Twój Dentysta w Grójcu z kilku sąsiadujących z Grójcem miejscowości.

Mapa 1: Jak dojechać do gabinetu Twój Dentysta – Tarczyn i Warszawa 

Dojazd Twój Dentysta Tarczyn i Warszawa

Mapa 2: Jak dojechać do gabinetu Twój Dentysta – Mszczonów i Pniewy.

Dojazd Twój Dentysta Mszczonów i Pniewy

Mapa 3: Jak dojechać do gabinetu Twój Dentysta – Góra Kalwaria

Dojazd Twój Dentysta Góra Kalwaria

Mapa 4: Jak dojechać do gabinetu Twój Dentysta – Białobrzegi

Dojazd Twój Dentysta Białobrzegi

Stomatologia Dentysta Grójec – dojazd autobusem

Stomatolog Twój Dentysta Grójec to dobry wybór także dla tych, którzy podróżują autobusem. Mieszkasz jednej z miejscowości: Tarczyn, Słomczyn, Warka, Góra Kalwaria, Białobrzegi, Pniewy? Możesz do Grójca przyjechać autobusem i sprawdzić wcześniej, jaki dentysta w Grójcu przyjmuje blisko Dworca Autobusowego przy ul. Laskowej, niedaleko ul. Piłsudskiego. Świetny dojazd podróżującym autobusem oferuje gabinet Twój Dentysta, znajdujący się przy ul. Zdrojowej 13a/2a w Grójcu. Wystarczy wysiąść na dworcu PKS przy ul. Laskowej (czyli np. z Warszawy jedziemy autobusem do stacji końcowej). Potem trzeba iść około 10 minut pieszo (jeśli idziemy powoli) Najpierw podążamy ulicą Laskową na wschód (oddalamy się od obszaru Grójec Centrum). Następnie skręcamy w ul. Olimpijską. Na końcu tej ulicy zobaczymy gabinet Twój Dentysta Grójec.

Dlaczego wybrać gabinet Twój Dentysta Grójec?

Gabinet Twój Dentysta to solidny stomatolog w Grójcu i gwarancja usług na najwyższym poziomie – lekarze mają bardzo duże doświadczenia i używają najnowszych technologii. Oferta gabinetu obejmuje: leczenie kanałowe pod mikroskopem, chirurgia stomatologiczna, implanty, leczenie próchnicy, protetyka, wybielanie zębów.

Call Now Button