Przejdź do treści

Wybielanie zębów

Wybielanie pojedynczych zębów i całych łuków zębowych

Upływający czas, kawa, papierosy, wino, zła dieta sprawiają, że zęby ciemnieją i tracą swój blask. Białe zęby to symbol zdrowia i atrakcyjny wygląd. W naszym gabinecie wybielimy pojedyncze zęby po leczeniu kanałowym, jak również pełne łuki zębowe.
Wybielanie zębów Grójec, ul. Zdrojowa 13a/2a - zapytaj już dziś o cenę i czas trwania zabiegu, oraz o zapobieganie przebarwieniom.

Wybielanie zębów Grójec i Tarczyn
Oferujemy:
 • wybielanie zębów zdrowych,
 • wybielanie zębów po leczeniu kanałowym

ZAPYTAJ O LECZENIE

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.*

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Twój Dentysta, Agnieszka Tryzna-Chełstowska, Szymon Chełstowski s.c., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów mar-ketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Twój Dentysta, Agnieszka Tryzna-Chełstowska, Szymon Chełstowski s.c., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Twój Dentysta, Agnieszka Tryzna-Chełstowska, Szymon Chełstowski s.c., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.

  Call Now Button