Przejdź do treści

Twój Dentysta zaprasza pacjentów z Warki

Mieszkasz w Warce lub okolicy? Jeśli zastanawiasz się gdzie przyjmuje dobry dentysta, Warka i Grójec leżą blisko siebie. Nie musisz ograniczać wyboru stomatologa do Warki, ale sprawdzić też ofertę, jaką mają dentyści w Grójcu. Jednym z nich jest gabinet Twój Dentysta przy ul. Zdrojowej.

Warka i Grójec są oddalone od siebie tylko o 25 kilometrów. Dojazd z Warki do miejsca, w którym znajduje się gabinet stomatologiczny Twój Dentysta (Grójec ul. Zdrojowa 13a/2a) zajmuje około 25 minut.  Możesz też dotrzeć szybko do Grójca autobusem (poniżej znajdziesz rozkład jazdy PKS Grójec na linii Warka – Grójec). Jak do nas najłatwiej dojechać?

Warka – dojazd samochodem do gabinetu Twój Dentysta

Jeśli chcemy szybko dotrzeć z Warki na ul. Zdrojową w Grójcu, gdzie zlokalizowany jest gabinet Twój Dentysta, należy wyjechać z miasta ul. Grójecką (już to wskazuje, że jesteśmy na dobrej drodze). Ul. Grójecka to część trasy nr 730. Przez Murowankę, Olszany i Kociszew dojedziemy prosto do Grójca. Na wysokości Parku Pałacowego dostrzeżemy już że nasza trasa to ul. Warecka, która przechodzi w ul. Piłsudskiego. Tu musimy już zachować czujność, ponieważ na wysokości Osiedla Laskowa należy skręcić w prawo w ul. Słoneczną, a następnie w lewo w ul. Laskową. Przed powiatowym Urzędem Pracy skręcamy w prawo w ul. Olimpijską, na końcu której będzie widoczny sklep Bricomarche. To już ul. Zdrojowa. Pozostaje skręcić w nią z ul. Olimpijskiej w lewo i po przejechaniu 50 metrów będziemy na parkingu przed gabinetem Twój Dentysta.

Warka – dojazd do gabinetu Twój Dentysta autobusem

Jeśli w Grójcu oczekuje nas dentysta Warka i Grójec mają świetne połączenie autobusowe. W godzinach pracy Gabinetu Twój Dentysta możemy wybrać jedno spośród 10 kursów pomiędzy godziną 9.02 a 16.55. Podróż, w zależności od godziny wyjazdu trwa od 30 do 45 minut.

Poniżej rozkład autobusów relacji Warka – Grójec, przyjeżdżających do Grójca w dni powszednie, w godzinach pracy gabinetu Twój Dentysta.

Warka – odjazd Przewoźnik
09:02 PKS Grójec
10:02 PKS Grójec
11:07 PKS Grójec
12:47 PKS Grójec
13:32 PKS Grójec
14:32 PKS Grójec
14:47 PKS Grójec
15:22 PKS Grójec
15:32 PKS Grójec
16:55 PKS Grójec

 

Siedziba Gabinetu Twój Dentysta znajduje się obok sklepów Intermarche i Bricomarche, kilka minut spacerem od dworca autobusowego obok Biedronki przy ul. Laskowej. Przed gabinetem jest parking, na który łatwo znaleźć miejsce, a w przypadku gdyby go nie było, mamy do dyspozycji wiele miejsc parkingowych przy supermarketach. Najkrótsza droga z dworca PKS do gabinetu wiedzie ulicami Laskową, Sybiraków i Relaksową.

W gabinecie Twój Dentysta znajdą Państwo świetnie przygotowanych lekarzy, którzy specjalizują się m.in. w takich zabiegach jak leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetyka (w tym wysokiej jakości endokorony oraz wkłady i nakłady inlay oraz onlay), chirurgia stomatologiczna, leczenie próchnicy oraz wybielanie zębów. Gabinet jest znany z wysokiej skuteczności w usuwaniu złamanych narzędzi chirurgicznych, pozostawionych w kanałach podczas leczenia kanałowego.

Call Now Button