Przejdź do treści

Wizyty w gabinecie TWÓJ DENTYSTA w okresie pandemii COVID-19

Jak wyglądają obecnie wizyty w gabinecie TWÓJ DENTYSTA w Grójcu? Jakie stosujemy zabezpieczenia, aby uniknąć ryzyka zakażenia wirusem?

Gabinet stomatologiczny TWÓJ DENTYSTA w Grójcu pracuje zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Przedstawiamy najważniejsze zasady wizyt, dzięki którym chronimy zarówno pacjentów, jak i lekarzy przez wirusem SARS-Cov-2 (COVID-19)

Jak umówić się na wizytę u dentysty w gabinecie TWÓJ DENTYSTA?

W gabinecie TWÓJ DENTYSTA przyjmujemy wyłącznie pacjentów bez podejrzenia zakażenia SARS-Cov-2. Prosimy o telefoniczne umówienie dogodnego terminu wizyty pod numerem: 508 709 809. W trosce o wspólne bezpieczeństwo, w gabinecie nie ma możliwości zapisów osobiście.

Jak wygląda wizyta w gabinecie TWÓJ DENTYSTA w okresie pandemii COVID-19?

Po przybyciu na umówioną wizytę proszę zadzwonić dzwonkiem lub telefonicznie poinformować o swojej obecności przed drzwiami gabinetu.

Prosimy pacjentów, aby nie zabierali ze sobą na wizytę żadnych dodatkowych przedmiotów, takich jak np. parasol, torebka, siatki, zakupy, itp. Pacjent powinien mieć przy sobie tylko rzeczy konieczne na czas wizyty (okulary, dowód osobisty, karty płatnicze lub gotówkę, telefon, wyniki badań dodatkowych, np. RTG).

Po wejściu do gabinetu należy przeprowadzić dokładną dezynfekcję rąk przy użyciu udostępnionych przez nas preparatów. Po dezynfekcji zostaje wykonany pomiar temperatury ciała termometrem bezdotykowym. Pacjent nakłada strój ochronny  – fartuch, czepek, rękawiczki oraz ochraniacze na buty. Personel gabinetu – lekarze i asystentki – także wyposażeni są w środki ochrony osobistej, które ograniczają możliwości zakażenia. Lekarz ubrany jest w pełny kombinezon ochronny, maskę oraz przyłbicę.

Wywiad epidemiologiczny w gabinecie TWÓJ DENTYSTA  

Z każdym pacjentem przychodzącym na wizytę w gabinecie TWÓJ DENTYSTA w Grójcu, zostaje przeprowadzony wywiad epidemiologiczny. W toku tego wywiadu pacjenci wypełniają formularz odpowiadając m.in. na pytania dotyczące ich potencjalnego kontaktu z osobami zarażonymi COVID-19 oraz przyjmowania środków przeciwgorączkowych i przeciwbólowych.

Lekarz zapoznaje się z informacjami z wypełnionego formularz i jeśli oceni, że nie stanowią one przeciwwskazań dla wizyty u dentysty pacjent zapraszany jest do gabinetu zabiegowego.

Zobacz formularz wywiadu epidemiologicznego gabinetu TWÓJ DENTYSTA

Leczenie zębów w gabinecie TWÓJ DENTYSTA w okresie pandemii

Wizyta będzie podobna do dotychczasowych wizyt w naszym gabinecie. Zawsze – nie tylko w trakcie epidemii –  stosujemy najwyższe standardy dezynfekcji i sterylizacji sprzętu i dezynfekcji pomieszczeń. Każdy pacjent jest leczony przy użyciu sterylnych narzędzi i końcówek (wiertarek) – turbiny, mikrosilnika, skalera oraz dmuchawki wodno-powietrznej.

Lekarze dokładają wszelkich starań by wizyta była bezbolesna, przeprowadzona w komfortowej atmosferze.

Call Now Button