Przejdź do treści

Dobry stomatolog Grójec – jak go znaleźć?

W tym niewielkim mieście, położonym niedaleko Warszawy, przyjmuje niejeden dobry stomatolog. Grójec jest zasadniczo miastem, w którym ceny usług są niższe niż w Warszawie, tańsze będą też usługi dentysty. Stomatolog w Grójcu nie jest jedyną atrakcją 😉 😉 tego wielowiekowego miasta i   przy okazji wizyty lekarskiej, warto wybrać się na małą wycieczkę po okolicy.

Grójec to miasto leżące zaledwie 45 km na południe od Warszawy. Zamieszkuje je około 16 tysięcy mieszkańców. Sektor usług jest tu dobrze rozwinięty…

Gabinet Stomatologiczny TwójDent, stomatolog Grójec

Grójec jest niewielkim miastem, więc znalezienie konkretnego adresu nie jest wcale trudne. Szczególnie w przypadku gabinetu „Twój dentysta”, który znajduje się niedaleko jednej z głównej ulic (Poświętne).

 

Dentysta w Grójcu – dojazd

Bardzo łatwo dostać się do gabinetu stomatologicznego „Twój dentysta” zarówno z Warszawy, jak i z pobliskiego Tarczyna.

stomatolog Grójec, gdzie znaleźćPodróż samochodem z centrum Warszawy do miejsca docelowego trwa około 45 minut (przez DK7 i S8). W Grójcu należy przejechać przez ulicę Armii Krajowej, na rondzie skręcić w DK50, a za marketem Intermarche skręcić w Medalową. Po skręceniu w prawo na skrzyżowaniu dojedziemy do gabinetu dentystycznego przy ul. Zdrojowej 13A/2A. Dużym udogodnieniem dla podróżujących autem jest parking przed lokalem.

Do dentysty w Grójcu przy ul. Zdrojowej można dojechać także autobusem. Odległość od dworca jest krótsza niż 1 km, więc wystarczy przejść przez ulicę Bankową lub Sybiraków i Relaksową

Gabinet dentystyczny znajduje się także blisko centrum miasta – najkrótsza droga prowadzi przez główne ulice Grójca: Armii Krajowej i Poświętne.

Skontaktuj się z Nami!

Gabinet dentystyczny w Grójcu często odwiedzają pacjenci z miejscowości takich jak Pniewy, Góra Kalwaria czy Tarczyn. 

stomatolog Pniewy, Góra Kalwaria czy TarczynStomatolog w tych miejscowościach nie miałby zbyt wielu klientów, dlatego nie ma tam dużego wyboru tych usług. Pacjenci jadą więc chętnie do Grójca.

Nic dziwnego, ponieważ np. Tarczyn dzieli od Grójca tylko 15 km, a dojazd samochodem trwa jedynie około 20 minut. Optymalna trasa przebiega przez DK7 oraz ulicę Armii Krajowej i DK50 w Grójcu, tak jak w przypadku dojazdu samochodem z Warszawy. Nawet pacjenci z innych miast łatwo odnajdują adres, pod którym przyjmuje stomatolog – Grójec to niewielkie miasto, więc warto zwrócić uwagę na charakterystyczne punkty, znajdujące się nieopodal gabinetu. Są to np. sklep Intermarche i Bricomarche, niewielkie centrum handlowe przy ulicy Medalowej, a także cukiernia Zielony.

Stomatolog Grójec: Zabiegi w gabinecie dentystycznym

Zabiegi w gabinecie dentystycznym„Twój Dentysta” oferuje pacjentom szeroki zakres usług. To między innymi leczenie próchnicy, protetyka, leczenie kanałowe pod mikroskopem, chirurgia stomatologiczna, a także wybielanie zębów oraz implanty. 

Stomatolog przeprowadza także okresowe przeglądy jamy ustnej oraz podstawowe zabiegi, takie jak usuwanie kamienia nazębnego (skaling), piaskowanie (czyli oczyszczanie ze złogów), a także fluoryzacja (lakierowanie). Warto wybrać się na taki przegląd przynajmniej raz w roku.

Dentysta w Grójcu może także oczyścić zęby z próchnicy i założyć wypełnienie.

Bardziej skomplikowane jest leczenie kanałowe, które stomatolog wykonuje za pomocą specjalistycznego sprzętu. „Twój Dentysta” oferuje także usługi protetyczne, takie jak wklejanie koron i mostów oraz protezy zębowe różnego rodzaju.

W gabinecie możemy skorzystać z zabiegów chirurgii zębowej, np. ekstrakcji. Nowoczesny gabinet dentystyczny w Grójcu zajmuje się wszczepianiem implantów zęba – to niezwykle komfortowa metoda uzupełniania brakujących zębów, ponieważ implant odczuwany jest przez pacjenta tak, jak ząb naturalny. Warto skorzystać także z wybielania uzębienia, które wykonuje stomatolog.

Grójec to bardzo atrakcyjne, choć niewielkie miasto. Oferuje sporo atrakcji i usług – szczególnie warto udać się tam do dobrego dentysty. Wybór jest naprawdę duży, więc z pewnością każdy znajdzie dobrego specjalistę.

Historia tej miejscowości sięga XI wieku, kiedy to Grójec był grodem kasztelańskim. Przez setki lat miasto nie rozrosło się za bardzo, mimo to ma wiele zabytków, które warto zobaczyć, jak np. ratusz czy kamienice. Odwiedzając Grójec, warto wybrać się także na jedno z organizowanych tam wydarzeń kulturalnych – możemy wybierać spośród koncertów, pokazów filmów czy obchodów wydarzeń historycznych. Spacer głównymi ulicami miasta, m.in. Piłsudskiego czy Aleją Niepodległości, na pewno dostarczy ciekawych wrażeń wizualnych.

Call Now Button